Close

Jak naše židlička pomáhá?


ACTIVEBASE je sedadlo vybavené duálním pohyblivým systémem. První je umístěné pod sedadlem umožňuje pohyblivost pánevního dna (břišní svaly, bederní řetěz, cervikální syndrom…). Druhá je umístěná na základně proprioceptivního sedadla ActiveBase, jenž umožňuje pohyblivost dolních končetin (čtyřhlavý sval, hamstringy, lýtka a hýždě …). Použití, dokonce přesného, proprioceptivního sedadla ACTIVEBASE zabraňuje MSD a pomáhá předcházet statickému účinku držení těla, které způsobuje více než 90 bolesti zad.

Konstrukce ergonomického sedadla ACTIVEBASE vám umožňuje okamžitě přemístit páteř a používat hluboké svaly a vazy, které podporují a fungují. U žen je jedním z nástrojů pro prevenci onemocnění děložního čípku.

KOUPIT

ActiveBase zajišťuje dynamické sezení


Energizujte všechny chvíle, které strávíte sezením se stoličkou ActiveBase. Ergonomická stolička navržená tak, aby byla 100% přenosná, a tím Vás bude doprovázet na všech vašich cestách: ve veřejné dopravě, v kanceláři i doma a při vašich outdoorových aktivitách.

Připojte se do revoluce zdravého sezení jako to udělali stovky lidí před Vámi…

PŘES 3000 SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Využijte přirozenou mobilitu


Ergonomická stolička ActiveBase, vítězka soutěže Lépine, je patentovaná francouzská technologie doporučená zdravotníky.

Pokud vás trápí bolesti zad, pohybového aparátu nebo bolesti beder, využijte rehabilitace, kterou nabízí ActiveBase. Tato ergonomická stolička vám umožní zaujmout ideální posed a zároveň korigovat vaše přirozené držení těla.

Díky tomuto sedadlu pro správné držení těla posilujete břišní svaly  bederního řetězce a krční páteře a zároveň zlepšujte krevní oběh a rovnováhu. 

Důkaz na rentgenu

Ve spolupráci s radiologickým centrem jsme provedli výzkum sezení na ActiveBase. Po globální analýze při aktivním sezení rozlišujeme harmonizaci krčních, hrudních a bederních segmentů. Rentgenové paprsky  zvýrazňující  pohyblivost bederní páteře a pánve se skloněním doprava a doleva při aktivitě na ActiveBase (uvolnili jsme kloub pod sedadlem, abychom vytvořili nestabilitu). Indukovaná nevyváženost pánve je řízena působením stabilizujících pánevních svalů, což přispívá k jejich posílení a odstranění bolesti zad.

Kontaktujte nás

Telefon: +420 604323526

E-mail:   info@activebase.cz

Korespondenční adresa: Vodní 36, Jablonec nad Nisou, 46601

Sledujte nás